Pracovný tím
S kým sa v Klube stretneš

V Klube na Peknej nájdeš vždy niekoho z nás, kto ťa privíta a ukáže ti priestory. Náš tím pozostáva z dobrovoľníkov i pracovníkov z odboru psychológie, sociálnej práce či pedagogiky. Necháme ti síce vlastný priestor, avšak neváhaj sa na nás kedykoľvek obrátiť.

V prípade záujmu o odbornú prax, letnú brigádu alebo dobrovoľníctvo nájdeš bližšie info o úlohách a podmienkach TU a v prípade záujmu nás kontaktuj TU.

Ivi

• psychologička
  • osoba, ktorá ti odpíše na Klubovom instagrame

Ivi sa nikam nepohne bez jedla a kamošov. Nielenže si s tebou zahrá PSko, pokecá o najnovších seriáloch na Netflixe, ale preberiete spolu aj každučký problém, ktorý potrebuješ prejsť.

Vždy ju oslov. Nech sa deje, čo sa deje.

Kika

• psychologička

Kika je naším nežným stvorením. Neodolá turistike či cestovaniu a určite ju zvábiš na jahodové pelendreky.

Ak potrebuješ poradiť alebo niečo vybaviť, určite sa obráť priamo na Kiku.

Ester

• pedagogička

Ester je také motovidlo. Častokrát zabudne alebo sa pomýli, avšak je to jeden z tých najláskavejších ľudí, ktorý je tu vždy pre teba.

Rada jazdí na koňoch a jej špecialitou sú horoskopy či prírodné rituály.

Saška

Saška má rada knihy, hudbu všetkých žánrov a v Klube si s Tebou s radosťou zahrá biliard alebo spoločenskú hru.

Miluje čokoládu a rada si ťa kedykoľvek vypočuje (hoc pri šálke teplého kakaa).

Dano

Dano prináša do Klubu špecifickú atmosféru. Vyzná sa do skateboardov, neraz od neho získaš jedinečné nálepky a plný kreativity pri výrobe 3D modelov, mečov a i.

Ak máš dotaz k mange či anime, Dano je osoba, ktorú oslovíš.

Kika A.

Kika mega rada tancuje, číta, varí a hrá na klavíri, preto ak máš takéto umelecké sklony alebo si chceš v Klube pripraviť niečo jednoduché pod zub, neváhaj ju osloviť!

Taktiež, ak máš novinky zo sveta filmov a seriálov, zdieľaj ich.

Bety

Bety je naša najnovšia členka a v Klube sa ešte len usádza. Ak si aj ty nový/á  v Klube, tak práve Bety môže byť osobou, ktorá ti najviac porozumie.

Bc. zo psychológie získala v Trnave a teraz sa uberá sem do Bratisky pokračovať na Mgr.

Bety je veľmi empatická a môžeš sa na ňu obrátiť aj v náročných chvíľach po strate blízkej osoby.

Ani z Gruzínska

I have a degree in International Relations, which means I’m always up do date about what’s going on in the world, especially in pop-culture 🤪

I’m a big fan of movies and TV shows, we can analyse your favorite characters and talk non-stop about music.
I also enjoy everything related to arts and crafts, and playing boardgames

Miš

Miš si s tebou vytvorí niečo z koráliek alebo z iných materiálov od zvieratiek cez škriatkov, alebo niečo iné podľa druhu materiálu. Rada si s tebou zahrá stolné hry alebo airhockey.

Miš môžeš stretnúť nielen v Klube, ale aj pri basketbale či rozhovore v teréne.

Street jej aktuálne veľmi chýba.