Pracovný tím
S kým sa v Klube stretneš

V Klube na Peknej nájdeš vždy niekoho z nás, kto ťa privíta a ukáže ti priestory. Náš tím pozostáva z dobrovoľníkov i pracovníkov z odboru psychológie, sociálnej práce či pedagogiky. Necháme ti síce vlastný priestor, avšak neváhaj sa na nás kedykoľvek obrátiť.

V prípade záujmu o odbornú prax, letnú brigádu alebo dobrovoľníctvo nájdeš bližšie info o úlohách a podmienkach TU a v prípade záujmu nás kontaktuj TU.

Ivi

  • psychologička
  • osoba, ktorá ti odpíše na Klubovom instagrame

Ivi sa nikam nepohne bez jedla a kamošov. Nielenže si s tebou zahrá PSko, pokecá o najnovších seriáloch na Netflixe, ale preberiete spolu aj každučký problém, ktorý potrebuješ prejsť.

 

Vždy ju oslov. Nech sa deje, čo sa deje.

Frédérique (Francúzsko)

  • matematička a pracovníčka v rámci sociálnej oblasti

Fred je majsterkou jazykov. Ani nespočítame koľko ich už vie. Okrem toho ti uvarí na celý týždeň vegetariánske pochúťky a dokáže postaviť, či vyriešiť akýkoľvek zádrhel.

Ester

  • pedagogička

Ester je také motovidlo. Častokrát zabudne alebo sa pomýli, avšak je to jeden z tých najláskavejších ľudí, ktorý je tu vždy pre teba.

Rada jazdí na koňoch a jej špecialitou sú horoskopy či prírodné rituály.

Kika

  • psychologička

Kika je naším nežným stvorením. Neodolá turistike či cestovaniu a určite ju zvábiš na jahodové pelendreky. 

Ak potrebuješ poradiť alebo niečo vybaviť, určite sa obráť priamo na Kiku.

Dano

Dano prináša do Klubu špecifickú atmosféru. Vyzná sa do skateboardov, neraz od neho získaš jedinečné nálepky a plný kreativity pri výrobe 3D modelov, mečov a i.

Ak máš dotaz k mange či anime, Dano je osoba, ktorú oslovíš.

Brendan
(Kanada)

Brendan sa k nám zatúlal až z Kanady. Zbožňuje cestovanie (má za sebou už vyše 30 krajín) a je rád sa zapája do všelijakých blbostičiek. 

Futbal či basket sú práve jeho prednosťou, takže vonku ho neváhaj prizvať do hry.