🚲 Cyklokino 🎥
Sleduj s nami film a zároveň spáľ pár kíl!

 

Ako už z názvu vyplýva, Cyklokino predstavuje spojenie bicyklovania a premietania filmu. Oproti stene s premietaným filmom Cesta do stredu zeme bude niekoľko stacionárnych bicyklov, ktorých úlohou je napájať elektrinou samotné premietanie, obraz aj zvuk filmu. Pokiaľ bicykle nepôjdu, nepôjde v tom momente ani film a my sa nedozvieme ako skončí 🙈. A tak budeme spolu všetci riadne makať 💪😄.

Počas filmu bude prirodzene aj čas na iné aktivity, pretože na bicykloch sa budú všetci spoločne striedať, aby si každý užil plnú atmosféru podujatia.

 

Na čo sa môžeš tešiť?

Počas šlapania a nadšeného napätia z filmu určite budeš potrebovať doplniť svoju energiu a tak ti k dispozícii bude aj občerstvenie – niečo pod zub 🍿🌭 i na pitie 🥤.

Okrem toho spoznáš a zahráš si spoločenské hry ako Osadníci z Catanu, Hobit, Aktivity a pod. 🎲, zabavíš sa pri workshopových aktivitách akými je maľovanie na tričká alebo výroba náramkov priateľstva, či odznakov a dokonca si môžeš vyskúšať aj kaligrafiu.


Kedy a kde?

Stretneme sa v sobotu 17.9.2022 o 17:00 na dvore Klubu na Peknej a Starej Jedálne. Vstup je samozrejme bezplatný.

Harmonogram:
17:00 spoločenské hry a workshopy
19:30 začiatok premietania Cesta do stredu zeme

 

Pozri túto aktualizáciu ako udalosť skutočne prebehla O:)

 

Za podporu podujatia ďakujeme dotácii Ministerstva školstva, vedy,výskumu a športu Slovenskej republiky v oblasti práce s mládežou, ktorú administruje NIVAM – Národný inštitút vzdelávania a mládeže.