Halloween parties

Sladkodesivý Halloween už je párkrát za nami a tak Ti prinášame jeho zhrnutie 😈

Ako vyzerala Halloween party ‘23

Posledný Halloween bol plný napätia. Niekto omráčil nášho drahého Alfreda a po pár hodinách ste vypatráli, že to bola naša praktikantka. Neuveriteľné! Okrem Krimi scény ste úspešne zvládli prejsť aj Scavenger huntom po celej budove – našli ste stopy v chladničke, rozlúštili ste kódy, či zvládla zastaralú technológiu. Bolo to úžasné!

Nehovoriac už o tradičných skupinových hrách a občerstvení, či dekoráciách, sprevádzajúcich celý deň 🧡👾.

Ako vyzerala Halloween party ‘22

Tento rok ste sa mohli stretnúť s rozličnými prekážkami a povzbudeniami. Zabávali ste sa v tíme👨‍👩‍👧‍👦 aj samostatne😎, s maskou👻, či bez masky. Niektorí ste sa vyskákali do únavy, iní ste sa vykričali až kým ostatní nezvíťazili.

Žiadna strašidelná párty sa nezaobíde bez hier a aktivít. Hlavnou úlohou, do ktorej ste sa všetci obdivuhodne odvážne zapojili, bolo Nemé blúdisko, kde ste celá partička museli v úplnej tichosti iba za pomoci gest a spolupráce nájsť cestu von. Následne ste otestovali absenciu ďalšieho zmyslu a to zraku, bez ktorého ste opäť za pomoci skupiny prekonali dlhú chodbu a pretlačili sa cez temný tunel, na konci ktorého ste objavili podozrivo červené🟥sáčky. Ale až váš hmat a zmysel pre orientáciu vám ich pomohli vypiť a vydobyť si červavý popcorn🍿🐛🐛. Koľkých červíkov si našiel v svojom sáčku?

A koľko tekvíc vo svojom pohári?🎃🎃

Okrem skupinovej koordinácie v tíme ste sa snažili skoordinovať aj vlastné končatiny pri skákaní ruky-nohy 😆 Čo bolo ľahšie skoordinovať? Niektorí ste bol natoľko odhodlaní, že ste šli aj zo dvadsaťkrát, kým ste sa vyskákali až do pavučiny🕸.

Kým v hlavnej aktivite ste si prešli dlhou púťou, tak neskôr ste naopak hľadali sladké potešenie len za 5 sekúnd! Neskutočne krátkych 5 sekúnd na kopu neroztriedeného odpadu. Podarilo sa ti získať, čo si chcel? 🍬🍭

Veľká vďaka patrí každej maske, ktorá prekonala prah plný pavučín🕸 a osobitne ďakujeme za prinesené vlastne pečené koláčiky🧁 a chrumky🥯.

Za podporu podujatia ďakujeme dotácii Ministerstva školstva, vedy,výskumu a športu Slovenskej republiky v oblasti práce s mládežou, ktorú administruje NIVAM – Národný inštitút vzdelávania a mládeže.

Ako vyzerala Halloween party ‘21

Minuloročná Halloween party sa konala pod záštitou mandarínkových tekvíc a duchov, medzi ktorými sa vraj schovávali aj nejakí imposteri!
Ten deň bol nezabudnuteľným zážitkom plným desivo sladkých výhier, svietiacich náramkov a pozoruhodných výkonov. Gratulujem víťazom v rýchlych skokoch, kooperačných technikách a žmurkacích schopnostiach! Verím, že si plne vychutnali svoje krvavo červivé nápoje.

Osobitne musím oceniť vášho spoločného ducha, vďaka ktorému ste sa zapojili do dekorovania Klubu a prispeli aj vlastnými nápadmi hier.

Ďakujeme!

Ivi 😊